Коррупциягә каршы сәясәтен тормышка ашыру гамәлләре турында хисаплар

2019 елның 18 феврале, дүшәмбе

Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгының коррупциягә каршы сәясәтен тормышка ашыру гамәлләре турында хисаплар,  Татарстан Республикасы Мәгариф һәм фән министрлыгы тарафыннан «социаль-гуманитар белем бирү үзәге» дәүләтнеке булмаган өстәмә һөнәри белем бирү учреждениесе белән берлектә 2018 елның 27 октябреннән 2019 елның 5 февраленә кадәр «Мәгариф оешмасының психологик хезмәте» дигән IV Республика конкурсы үткәрелде.

Конкурска Әгерҗе, Азнакай, Әлки, Буа, Югары Ослан, Биектау, Алабуга, Яшел Үзән, Кукмара, Мамадыш, Менделеевск, Түбән Кама, Яңа Чишмә, Нурлат, Балык Бистәсе, Саба, Сарман, Спас, Чистай муниципаль районнарыннан, Яр Чаллы, Казан шәһәрләреннән 92 педагог-психологлар гаризасы тәкъдим ителде.

«Белем бирү оешмасының педагог-психологы Шәйдуллина Яну Александровнаны» педагог-психолог кабинеты «номинациясендә җиңү яулаган укытучы-психолог Шәйдуллина Яну Александровнаны котлыйбыз!