Беренче урын – безнеке!

2019 елның 12 апреле, җомга

12 апрельдә Төбәк иҗтимагый кабул итү бүлмәсендә партиянең җирле бүлегенең иң яхшы иҗтимагый кабул итү конкурсына йомгак ясалды.

Партиянең төбәк бүлегенең җәмәгатьчелекне кабул итү бүлмәләре арасында үткәрелгән конкурс нәтиҗәләре буенча «Халык һәм җәмәгатьчелек белән эшне иң яхшы оештыру, җәмәгать кабул итү бүлмәсе эшчәнлегенә иҗади якын килү» номинациясендә җиңүчеләр арасында «Районнарда, шәһәрләрдә, авылларда һәм шәһәр тибындагы поселокларда иҗтимагый кабул итү бүлмәләре» категориясендә «Бердәм РОССИЯ» партиясенең Югары Ослан җирле бүлегенең җәмәгатьчелекне кабул итү бүлмәсе беренче дәрәҗә диплом белән бүләкләнде.

Җирле җәмәгать кабул итү бүлмәсе җитәкчесе Федотова Анастасия Андреевна кыйммәтле бүләк белән бүләкләнде.