Эшлекле дүшәмбе

2019 елның 14 октябре, дүшәмбе

Бүген Югары Ослан муниципаль районы Советының актлар залында район башлыгы урынбасары Сергей Осянин оешма һәм предприятие җитәкчеләре белән «эшлекле дүшәмбе» киңәшмәсе үткәрде.

Киңәшмәдә Югары Ослан муниципаль районында Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык – төлек идарәсе башлыгы Р. Гобәйдуллин урып – җыю кампаниясе йомгаклары һәм кышкы чорга әзерлек турында чыгыш ясады; Осянин С. - Югары Ослан муниципаль районы башлыгы урынбасары,  Мунасипов Р. Р. Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең төзелеш, торак – коммуналь хуҗалык, элемтә һәм энергетика буенча беренче урынбасары; Муфталиев Н., "Татмедиа" АҖ баш мөхәррире -  "Волжская Новь "газетасы редакциясе 2020 нче елның I яртыеллыгына язылу кампаниясе башлану турында чыгыш ясадылар.