Партиянең туган көне белән - без кабул итүдә

2019 елның 29 ноябре, җомга

Барлык партиялеләрне дә партиянең 18 еллыгы белән котлыйбыз һәм дәүләт программаларын тормышка ашыруда иҗади уңышлар телибез. Хөрмәтле Югары Ослан районы һәм район үзәгендә яшәүчеләр! Гражданнарны кабул итү атналыгы дәвам итә. Кичә районыбызда гражданнарны кабул итү атнасы кысаларында Россия Федерациясе Дәүләт Думасының җиденче чакырылыш депутаты Илдар Гыйльметдинов гражданнарны кабул итте.
 Башта Дәүләт Думасы депутаты Печище авылындагы Янка Купала музеенда булды. Депутатны муниципаль район башлыгы урынбасары Сергей Осянин озатып йөрде. Илдар Гыйльметдинов музей белән танышты, Янка Купала музее директоры Римма Абызова белән сөйләште , экспонатларны саклау шартлары белән кызыксынды, музей хезмәткәрләренең көнкүреш шартларын яхшырту музее урнашкан бина җитәкчеләре белән очрашырга вәгъдә бирде.