Югары Ослан муниципаль районында гаилә тормышы юбилярларын котлау

2020 елның 10 гыйнвары, җомга

2020 нче елның 10 нчы гыйнварында Татарстан АССР оешуның 100 еллыгын бәйрәм итү елында Югары Ослан муниципаль районы Мәйдан авыл җирлегендә Шеенков Анатолий Михайлович һәм Валентина Константиновна белән бергә тормыш корып яши башлауларының зөбәрҗәт туйларын билгеләп үтүче Шеенковлар Юрий Петрович һәм Нефедовлар Валентина Афанасьевнаны котладылар.

Уртак тормыш юбилейлары хөрмәтенә аларның исемнәре «Районның мактаулы юбилярлары» китабына кертелде, алар анда үз имзаларын куйдылар.  ГХАТ бүлеге җитәкчесе Н. А.Кадыйрова юбилярларга сәламәтлек, иминлек, тынычлык һәм озын гомер теләде, Югары Ослан муниципаль районы башлыгы М. Г. Зиатдиновның Рәхмәт хатын һәм истәлекле бүләк тапшырды. Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары В.Н. Семенычева һәм авыл җирлеге башлыгы В. В. Михеевның котлау открыткалары һәм истәлекле бүләкләр тапшырдылар.