октябрь, 2017 ел
сишәмбе

Бүген районның балигү булмаган балалар белән эш комиссиясе рәисе Г.Камалетдинова республикакүләм  түгәрәк өстәл эшендә катнашты.

Куралово мәктәбендә капиталь ремонт дәвам итә.

17 нче октябрьдә кышкы периодка хәзерләнү чорында югары ослан авыл җирлеге хезмәткәрләре конткйнер мәйданчыклары территориясен эре габаритлы мусордан арындырады.

Бүген район Башкарма комитеты җитәкчесе Л.Хәкимҗанов гражданнарны кабул итте.

Бүген район Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары В.Тимиряев гражданнарны кабул итте.

17 нче октябрьдә район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси сораулары буенча кабул итте.

Кичә Югары Ослан гимназиясе укучылары районных Туган якны өйрәнү музеена сәяхәт кылды.

“Ак барс” страховой группасы (ООО «АК БАРС СТРАХОВАНИЕ» и ООО «СК «АК БАРС-Мед») махсус татарстан халкы өчен«Окей, доктор» дигән страховой полис эшләп чыгарган.

Коррупция төшенчәсе гадәттәдәүләт чиновникларының, дәүләт эшлеклеләренең акчага сатылуы күздә тотыла.