февраль, 2018 ел
сишәмбе

Шундый җылы исем белән районның олы яшьтәгеләр һәм ивалидлар йорты вәкилләре чарага җыелды. Мондый бәйрәмнәр картларның эмоциональ яктан сәламәтлеген үстерү өчен оештырыла.

Бүген, 6 нчы февральдә, район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Традицион ел ахыры йомгаклары җыены Яр Морквашында башланып китте.Нәкъ монда җитәкчеләрнең район башлыгы белән очрашу десанты беренче булып төште.

Бүген, 6 нчы февральдә, район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Бүген, 6 нчы февральдә, район Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары Виктор Тимиряев  гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Бүген балаларга өстәмә белем бирү педагогларының “Йөрәгемне балаларга бирәм!” дигән профессионалҗ конкурсы башланып китте. Ул яр Морквашы авылы мәктәбендә уза.

6 нчы февральдән Иннополиска расписание буенча автобуслар йөри башлады.

Һава торышы сәбәпләре аркасында вакытлыча туктап торган судно тагын эшен башлап җибәрде, - дип хәбәр итте ТР Минтрансы.