апрель, 2018 ел
сишәмбе

Районда бара торган санитар – экологик 2 айлык кысаларында “Каенкай” балалар бакчасында «Сыерчык оялары” акциясе уздырылды.

22 нче апрельдә Мирный поселогында рус халык җырлары конкурсының зона этабы узды.

Бүген, 24 нче апрельдә, район Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары Виктор Тимиряев  гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Бүген Яр Морквашы һәм Иннополис шәһәре балалар бакчалары “Әкият каруселе” балалар иҗаты конкурсының муниөипалҗ этабында катнаштылар.

Бүген, 24 нче апрельдә, район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

2018 нче елда “ТР ның иң яхшы товарлары һәм услугалары” конкурсының 15 нче юбилей елы. Әлеге конкурс ел саен “Россиянең 100 иң яхшы товары” Программасы кысаларында уза.

26 нчы апрельдә сәгать 10.00 нан 12.30 га кадәр ТР ның “Бердәм Россия” приемныенда олы яшьтәге гражданнарны медикаментлар белән тәэмин итү сораулары буенча граңданнарны кабул итәчәкләр.

24 нче апрельдә район башлыгы Марат Зиатдинов граңданнарны авыл җирлеге бинасында кабул итте. Аның белән бергә граңданнарның мөрәҗәгатен иҗтимагый Совет члены Г.Дәүләтшина һәм депутат Р..К.Гәйнетдинов тыңлады.

25 нче апрельдә сәгать 13.00 тә район Советының актлар залында чираттагы 33 нче Совет утырышы узачак.
Көн тәртибендә: