июнь, 2018 ел
сишәмбе

Бүген район Башкарма комитетының архитектура, төзелеш  һәм шәһәр төзелеше бүлеге хезмәткәрләре район халкын шәхси сораулары буенча кабул итте.

Югары Ослан район Советының гомуми бүлеге атна саен ТР Президент Аппаратыннан, Министрлар Кабинетыннан, министрлык һәм ведомстволардан килгән  контроль хатларның үтәлешен анализлый. Гражданнардан килгән мөрәҗәгатьләр - аерым контрольдә.

Бүген, 19 нчы июньдә, район Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары Виктор Тимиряев  гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Бүген, 19 нчы июньдә район Башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Хәкимҗанов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

Бүген, 19 нчы июньдә, район башлыгы Марат Зиатдинов гражданнарны шәхси сораулары белән кабул итте.

19 нчы июньдә һава торышында үзгәрүчән болытлы һава, урыны белән яшенле яңгыр, секудына 15-20 метр тизлектә җил булуы көтелә.