июль, 2018 ел
дүшәмбе

2 нче июльдә район башлыгы Марат Зиатдинов Югары Ослан район Советы хезмәткәрләре белән агымдагы сораулар буенча утырыш үткәрде.

Югары Ослан район Советының гомуми бүлеге атна саен ТР Президент Аппаратыннан, Министрлар Кабинетыннан, министрлык һәм ведомстволардан килгән  контроль хатларның үтәлешен анализлый. Гражданнардан килгән мөрәҗәгатьләр - аерым контрольдә.

Бүген район Советының актлар залында район башлыгы Марат Зиатдинов авыл җирлекләре башлыкларын җыйды.

2 нче июльдә кич, 3 нче июльдә көндез Татарстан территориясендә һәм Казанда Көчле секундына 17-22 метр тизлектә җил белән яшенле яңгыр һәм боз булачагын хәбәр итә.

Бүген Эшлекле дүшәмбе сәламәтлек саклаучы учреждение хезмәткәрләренә Министрлыкның бүләкләрен тапшырудан башланып китте.

Узган шимбәдә районда“Яшьләр көне” нә багышланган чаралар узды.