Югары Ослан муниципаль районында бриллиант юбилейларын билгеләп үтүче юбилярларны котлау тантанасы узды

2021 елның 22 сентябре, чәршәмбе

2021 нче елның 22 нче сентябрендә Югары Ослан муниципаль районында Никулиннар гаиләсе Джумакож Бактахун улы һәм Рәисә Александр кызы бриллиант туйларын билгеләп үтүче парларны котлау тантанасы булып узды. 60 ел бергә тату гомер итү-ул зур бәхет, юбилярларның гаилә тормышын чагылдырган үзенчәлекле бәйрәм. Аларның Союзы хөрмәткә лаек һәм яшь буын өчен үрнәк булып тора. Бу гаиләдә татулык һәм мәхәббәт хөкем сөрә. Иң зур бәхетләрен ирле-хатынлы балалары, оныклары Һәм оныкчыклары саныйлар.

Бергә гомер итүнең 60 еллыгы уңаеннан ирле-хатынлы Никулиннарның исемнәре " Районның мактаулы юбилярлары «китабына кертелде, алар анда үз имзаларын куйдылар. ГХАТ бүлеге җитәкчесе Н.А. Кадыйрова юбилярларга сәламәтлек, иминлек, тынычлык һәм озын гомер теләде, Югары Ослан муниципаль районы башлыгы М. Г. Зиатдиновның Рәхмәт хатын һәм истәлекле бүләк тапшырды.