август, 2016 ел
сишәмбе

Бүген район Башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Виктор Тимиряев гражданнарны шәхси сораулары буенча кабул итте.

Газүткәргечнең югары давлениесе киселү сәбәпле 3 нче август көнне 7.00 - 19.00 сәгатьләр арасында Түбән Осланның 507 йортына газ бирү тукталып торачак.

Бүген район Башкарма комитеты җитәкчесе Л.С.Хәкимҗанов  гражданнарны шәхси сораулары буенча кабул итте.

“Добровольчество үсеше Үзәге” региональ яшьләр иҗтимагый оешмасы “Җиңү волонтерлары” Бөтенроссия иҗтимагый хәрәкәте белән берлектә ”Үлемсез полк” 25 нче июльдән 1 нче августка кадәр “Доброград. Җиңү волонтерлары” дигән җәйге җыелыш үткәрделәр.

Бүген, 2 нче августта район башлыгы Мрарат Зиатдинов граңданнарны кабул итте Аңа җир бүлеп бирү сораулары буенча 2 кеше мөрәҗәгать итте.

Традиция буенча дүшәмбе көнне авыл җирлекләре башлыкларын утырышка җыйдылар. Көн кадагына  дәүләт регистрациясе, кадастр, картография буенча Федералҗ хезмәт идарәсе бүлеге башлыгы Гөлсылу Гыйлмуллина квартираларны приватизацияләгәндә доверенность рәсмиләштерү сорауларын куйды.