Халык җыеннары

2022 елның 11 гыйнвары, сишәмбе

Хөрмәтле Югары Осланлылар!

Анда Югары Ослан муниципаль районы башлыгы М.Г. Зиатдинов, район Башкарма комитетының җаваплы хезмәткәрләре һәм район звеносы җитәкчеләре катнашты.

Җыеннарны үткәрү графигы район сайтында һәм авыл җирлекләре башкарма комитетларының мәгълүмати стендларында урнаштырылган.

Өстәмә мәгълүмат алу өчен сез шулай ук район җирлекләре башкарма комитетларына һәм район Советы аппаратына(884379) 21668, 21839 телефоннары буенча мөрәҗәгать итә аласыз.

Сезне кызыксындырган тагын бер сорау бирергә һәм шунда ук район башлыгыннан һәм төрле хезмәтләр җитәкчеләреннән җавап алырга мөмкинлегегез бар.

Югары Ослан муниципаль районы авыл һәм шәһәр җирлекләре гражданнарының 2021 елда социаль-икътисадый үсеш мәсьәләләре һәм 2022 елга бурычлар турында фикер алышу буенча җыеннар графигы(күчереп алырга)

График сходов граждан сельских и городского поселений Верхнеуслонского МР по обсуждению вопросов социально-экономического развития за 2021 год и задач на 2022 год(скачать)