Халыкара яшьләр көне белән!

2022 елның 12 августы, җомга

Хөрмәтле Югары Ослан районы егетләре һәм кызлары!

Сезне календарьдагы иң якты бәйрәмнәрнең берсе - Халыкара яшьләр көне белән котлыйм!

Яшьлек һәм Яшьлек-һәр кеше тормышында иң матур һәм романтик чорлар. Бу-казанышлар һәм ачышлар, очыш, хыяллар һәм якты өметләр эзләү вакыты.

Район тормышында яшьләр елдан-ел әһәмиятлерәк роль уйный. Безнең яшьләр актив гражданлык позициясе, бәйсезлек һәм мөстәкыйльлек, үзләре өчен конкрет максатларны билгели һәм аларга ирешүгә омтыла белүләре белән аерылып тора.

Шунысы куанычлы, Сезнең талантлар өчен чикләр һәм аралар юк. Сезнең күбегезнең исемнәре районнан читтә яңгырый.

Иҗтимагый эшчәнлектә, иҗатта һәм сәнгатьтә, спортта һәм фәндә Сез районны алга этәрәсез һәм горурлык өчен күп сәбәпләр бирәсез.

Чын күңелдән сезгә иң кыю проектларның һәм планнарыгызның тормышка ашуын телим. Нык сәламәтлек, бәхет, иминлек, бетмәс-төкәнмәс оптимизм һәм барлык башлангычларда уңышлар!

Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитет җитәкчесе  И. И. Шакиров