Шәхси сораулар буенча гражданнарны кабул итү

2022 елның 20 сентябре, сишәмбе

Бүген, 20 сентябрьдә, район башлыгы Марат Зиатдинов шәхси сораулар буенча гражданнарны кабул итте. 4 кеше түбәндәгечә кабул ителде: Югары Ослан авылында Дальняя урамында суүткәргеч төзү, җир кишәрлеге чикләрен билгеләү, Түбән Ослан авыл җирлеге территориясендә индивидуаль торак йортлар комплекслы төзү һәм сарыкчылык үрчетү өчен шәхси ярдәмче хуҗалык булдыру.

Әлеге мөрәҗәгатьләр теркәлде һәм каралды. Әңгәмә вакытында әлеге мәсьәләләр буенча аңлатмалар бирелде.

Исегезгә төшерәбез, район башлыгы Марат Зиатдинов һәр сишәмбе көнне 8:00 дән 12:00 гә кадәр алдан язылу буенча 2-18-39, 2-13-38 телефоннары буенча гражданнарны кабул итә.

Моннан тыш, район башлыгы урынбасары, Башкарма комитет җитәкчесе һәм аның урынбасарлары тарафыннан гражданнарны шәхси кабул итү сишәмбе көнне 8.00 сәгатьтән 12.00 сәгатькә кадәр башкарыла.

Шулай ук график буенча (район сайтында урнаштырылган http://verhniy-uslon.tatarstan.ru) гражданнарны күчмә кабул итү гамәлгә ашырыла.