Район башлыгының шәхси мәсьәләләр буенча гражданнарны кабул итүе

2022 елның 22 ноябре, сишәмбе

Бүген, 22 ноябрьдә, район башлыгы Марат Зиатдинов шәхси сораулар буенча гражданнарны кабул итте. 3 кеше түбәндәге мәсьәләләр буенча кабул ителде: индивидуаль торак төзелеше өчен җир кишәрлеге бирү, Югары Ослан авылында яңа урамнарда су белән тәэмин итү челтәрләре төзү һәм Югары Ослан авыл җирлеге территориясендә «Глэмпинг» эко-туризмын үстерү.

Әлеге мөрәҗәгатьләр теркәлде һәм каралды. Бу сораулар буенча аңлатмалар әңгәмә вакытында бирелгән.

Исегезгә төшерәбез, район башлыгы Марат Зиатдинов һәр сишәмбе 8:00 дән 12:00 гә кадәр алдан язылу буенча 2-18-39, 2-13-38 телефоны буенча гражданнарны кабул итә.

Моннан тыш, гражданнарны шәхси кабул итү район башлыгы урынбасары, Башкарма комитет җитәкчесе һәм аның урынбасарлары тарафыннан сишәмбе көнне 8.00 сәгатьтән 12.00 сәгатькә кадәр башкарыла.

Шулай ук график нигезендә (район сайтында урнаштырылган http://verhniy-uslon.tatarstan.ru) гражданнарны күчмә кабул итү гамәлгә ашырыла