"Красный Восток Агро" АҖ терлекчелек комплексының хезмәт коллективы белән очрашу

2023 елның 25 гыйнвары, чәршәмбе

Бүген, 2023 елның 25 гыйнварында, Югары Ослан муниципаль районы башлыгы Марат Зиатдинов «Красный Восток Агро»АҖ терлекчелек комплексының хезмәт коллективы белән эшлекле очрашу уздырды.

Безнең территориядә тормышка ашырыла торган программалар һәм районның киләчәк үсеше мәсьәләләре буенча фикер алышынды, ә аннары район башлыгы коллективның кызыксындырган сорауларына җавап бирде. Бу-Келәнче авылының Үзәк урамы буенча юл төзелешен дәвам итү, автомобиль күперен ремонтлау һәм Макыл бистәсендәге хоккей тартмасының ватылган бортын торгызу мәсьәләләре.

Рәсми Татарстан Республикасы Президенты ТР Дәүләт Советы ТР Хөкүмәте Шәһәр һәм районнар ТРУС ТАТ
ЮГАРЫ ОСЛАН МУНИЦИПАЛЬ РАЙОНЫ

РАЙОН ТУРЫНДА