Эшлекле дүшәмбе

2023 елның 6 феврале, дүшәмбе

Бүген Югары Ослан муниципаль районы башлыгы Марат Зиатдиновның оешма һәм предприятиеләр җитәкчеләре белән чираттагы киңәшмәсе булды.

Осянин Сергей-Югары Ослан муниципаль районы башлыгы урынбасары җирне һәм мөлкәтне инвентаризацияләү турында сөйләде.

Кириллов Евгений– Россия Эчке эшләр министрлыгының «Югары Ослан» муниципальара бүлегенең җәмәгать тәртибен саклау буенча полиция начальнигы урынбасары оператив сводка бәян итте.

Чаңгы базасы эше турында «спорт мәктәбе»МБУ директоры Андрей Лукоянов сөйләде.

Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитетының архив эше буенча сектор мөдире Сөләйманова Зөһрә документларны оешмалар – архивны формалаштыру чыганаклары белән тәртипкә салу эшенең барышы, шулай ук төрле конкурслар үткәрү турында хәбәр итте.

Хөсәенова Дана – «Югары Ослан РҮХ» ДБССОның халыкка медицина хезмәте күрсәтү буенча баш табиб урынбасары «Сәламәтлек саклау»илкүләм проектын гамәлгә ашыру турындагы мәсьәлә белән чыгыш ясады.

Никифоров Сергей - «ЭкоФудпремиум» ҖЧҖне гамәлгә куючы һәм директоры бакчачылыкны үстерү турында сөйләде.

Югары Ослан муниципаль районы Советы Аппараты җитәкчесе Никитина Людмила календарь, истәлекле даталар һәм вакыйгалар турында мәгълүмат бирде.

Татарстан Республикасы Югары Ослан муниципаль районы профсоюзлары оешмаларының координация советы рәисе Лилия Хурматуллина киңәшмәдә катнашучыларга районның профсоюз оешмалары һәм предприятиеләренең " Масленица»бәйрәмендә катнашуы турында хәбәр итте.

Җаваплы кешеләргә йөкләмәләр бирелде.