2024 елда салым түләгәндә төп үзгәрешләр вебинарда каралачак

2024 елның 19 гыйнвары, җомга

Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе салым түләүчеләрне «2024 елда РОВС шартларында салым түләүләрен түләгәндә төп үзгәрешләр " темасына вебинарда катнашырга чакыра. 2024 елның 25 гыйнварында 10.00 сәгатьтә узачак бурычларны җайга салуның актуаль мәсьәләләре.

Вебинар спикеры: Эломцева Элина Сергеевна-Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең бурычларны җайга салу бүлеге башлыгы.

Чарада катнашучыларга 2024 елда салымнарның нинди тәртиптә түләнүе, нинди шартларда салым түләү бурычы үтәлгән дип саналуы, пеняларның кайчан һәм нинди күләмдә исәпләнүе, шулай ук трансляция барышында спикерга кызыклы сораулар бирү мөмкинлеге гамәлгә ашырылуы турында сөйләячәкләр.

Вебинар бушлай, катнашу өчен сылтама буенча алдан теркәлергә кирәк: https://w.sbis.ru/webinar/9040d604-9dca-45f2-b463-db31bfa37995