Идарәче оешманы сайлап алу буенча Конкурс

2024 елның 7 апреле, якшәмбе

Югары Ослан авылында Заовражная урамындагы 4 нче күпфатирлы йортта яшәүчеләр!

«Күпфатирлы йорт белән идарә итү өчен идарәче оешманы сайлап алу буенча җирле үзидарә органы тарафыннан ачык конкурс үткәрү тәртибе турында " Россия Федерациясе Хөкүмәтенең 2006 елның 6 февралендәге 75 номерлы карарына ярашлы рәвештә, Татарстан Республикасы Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты Югары Ослан авылы, Заовражная урамы, 4 йорт адресы буенча урнашкан күпфатирлы йорт өчен идарәче оешманы сайлап алу буенча ачык конкурс үткәрә, анда милекчеләр 4 пунктка ярашлы, РФ Торак кодексының 44 маддәсе күп фатирлы йорт белән идарә итү ысулын сайлау хокукын гамәлгә ашырмаган.

Конкурс документлары сайтта урнаштырылган www.torgi.gov.ru, сатулар үткәрү турында хәбәр no 210000347600000000123.

ТР Югары Ослан муниципаль районы башкарма комитеты