Эшлекле дүшәмбе

2024 елның 8 апреле, дүшәмбе

Бүген Югары Ослан муниципаль районы Советының актлар залында Югары Ослан муниципаль районы башлыгы Марат Зиатдиновның оешма һәм предприятие җитәкчеләре белән чираттагы киңәшмәсе узды.

Механцев Сергей РФ Эчке эшләр министрлыгының муниципаль-ара бүлегенең җәмәгать тәртибен саклау бүлеге начальнигы Верхнеуслонский оператив сводка җиткерде. Осянин Сергей-Югары Ослан муниципаль районы башлыгы урынбасары Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутатларын сайлау турында хәбәр итте. Черменский Максим-Югары Ослан муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесенең төзелеш, ТКХ, элемтә һәм энергетика буенча беренче урынбасары Югары Ослан районы халкының төзекләндерү объектлары өчен онлайн-тавыш бирү барышы турында сөйләде. Габдрахманова Алина - «Югары Ослан районы халыкны эш белән тәэмин итү үзәге» ДКУ директоры хезмәт базарындагы вәзгыять (эшсезлек торышы, вакансияләр ярминкәсе, эшкә урнашу, яңадан укыту) турында хәбәр итте. Мулянов Андрей - «Ватанны саклаучылар» махсус хәрби операциясендә катнашучыларга ярдәм итү дәүләт фондының социаль координаторы Югары Ослан районы территориясендә фонд эшчәнлеге, җирле үзидарә органнары һәм район хезмәтләре белән хезмәттәшлек турында сөйләде. Кравец Александр ПАО Промсвязьбанк корпоратив сатулар бүлеге начальнигы хәрби хәрәкәтләр ветераннарының электрон таныклыкларын рәсмиләштерү мәсьәләсе белән чыгыш ясады.

Җаваплы кешеләргә йөкләмәләр бирелде.