Эшлекле дүшәмбе

2024 елның 22 апреле, дүшәмбе

Бүген Югары Ослан муниципаль районы Советының актлар залында Югары Ослан муниципаль районы башлыгы Марат Зиатдиновның оешма һәм предприятие җитәкчеләре белән чираттагы киңәшмәсе булды.
Механцев Сергей РФ Эчке эшләр министрлыгының муниципаль-ара бүлегенең җәмәгать тәртибен саклау бүлеге начальнигы Верхнеуслонский оператив сводка җиткерде. Черменский Максим-Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе вазыйфаларын башкаручы Югары Ослан муниципаль районы территориясендә төзекләндерү һәм санитар-экологик икеайлык объектлары өчен Югары Ослан районы халкының онлайн-тавыш бирү мәсьәләләре буенча чыгыш ясады. Зиатдинов Марат - «Югары Ослан район ветеринария берләшмәсе» ДБУ начальнигы берләшмәнең 2023 елдагы эше һәм 2024 елга бурычлары турында сөйләде. Фәсхетдинов Рәшит-Югары Ослан районы хәрби комиссары Хәрби хезмәткә чакыру һәм контрактчылар белән эшләү турында хәбәр итте. Сибгатуллина Светлана-Татарстан Республикасында «күпфункцияле үзәк» дәүләт бюджет учреждениесенең Югары Ослан филиалы башлыгы үзәкнең 2023 елдагы эше һәм 2024 елга бурычлары турында сөйләде. Осянин Сергей-район башлыгы урынбасары 2024 елның гыйнвар-февралендә хезмәт коллективларында узган җыеннарда һәм очрашуларда килгән гражданнарның мөрәҗәгатьләрен үтәү һәм алдан тавыш бирү буенча РФ Дәүләт хезмәтләрендә теркәлү мәсьәләләре белән чыгыш ясады.
 Җаваплы кешеләргә йөкләмәләр бирелде.
 Җаваплы кешеләргә йөкләмәләр бирелде.