Халыкара балаларны яклау көне белән

2024 елның 1 июне, шимбә

Хөрмәтле район халкы, кадерле балалар!

Али Сезне Халыкара балаларны яклау көне, җәйге каникуллар башлану белән котлыйм!

Балалар - безнең байлыгыбыз, бәхетебез һәм киләчәгебез. Безнең районда барысы да бәхетле һәм кайгысыз балачак өчен эшләнә. Уңайлы шартлар тудырыла балалар бакчалары һәм мәктәпләр ремонтлана, балалар мәйданчыклары ачыла, төрле чаралар үткәрелә. Балаларның спорт белән шөгыльләнү һәм үз талантларын мәдәният учреждениеләрендә һәм балалар сәнгать мәктәбендә үстерү мөмкинлеге бар.

Али бөтенроссия һәм региональ ярышларда, конкурсларда, олимпиадаларда безнең районны лаеклы тәкъдим итүче күп кенә талантлы егетләрнең җиңүләре белән бик сөендерә.

⁣Бу искиткеч бәйрәмдә Югары Ослан яшьләренә якты балачак, нык сәламәтлек һәм яхшы кәеф телим! Барлык хыялларыгыз тормышка ашсын!

Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе М. М. Черменский