Бүген район башлыгы Марат Зиатдинов, аның урынбасары В.Раков, халыкны социаль яклау бүлеге башлыгы Т.Васильева һәм ветераннар Советы члены Ф. Хикмәтуллин Бөек Ватан сугышы чор тыл батыры В.И.Фоминны 90 яшьлек юбилее белән котладылар.

2017 елның 8 июне, пәнҗешәмбе

Әлки районында туып үскән бе олы зат әле бүгендә үзенең шәхси Нивасы рулен үзе йөртә.

Бүгенге көндә аның 3 баласы, 7 оныгы, 15 оныкчыклары бар. Бу истәлекле көнне аңа россия Президентының открыткасын, бүләкләр тапшырдылар, бик күп җылы теләкләр теләделәр.