май, 2018 ел
җомга

11 нче майда районның финанс-бюджет Палатасы рәисе Елена Колесова налог бурычларына багышланган чираттагы видеоконференциядә катнашты.

11 нче майда район башлыгы Марат Зиатдинов районда төзелә торган бассейндагы эшләр белән кызыксынып, объект янына килде.

11 нче майда район башлыгы Марат Зиатдиов ТР Президенты Р.Миннеханов җитәкчелегендә узган Алкоголь продукциясен тормышка ашыру буенча Совет утырышында катнашты.

11 нче майда Иннополис шәһәре укучылары өчен Яшь туристлар станциясе спорт туризмы темасына стажировка мәйданчыгы оештырды.

Бүген “Чемпион” спорт клубында пенсионерларның “Өченче возраст” дигән Пенсионерларның район Спартакиадасы булып узды.

“Без бергә” балалар иҗат фестиваленең йомгаклары билгеле булды.

Югары Осланда яңа спорт объекты“Зөбәрҗәт” – “Жемчужина” үсеп чыкты. Ул район халкына һәм кайткан кунакларга сәламәтлек чыганагы булып хезмәт итәчәк.

Түбән Ослан балалар бакчасында республика программасы кысаларында ремонт дәвам итә.

Хәзерге заман балалары тарафыннан Җиңү бәйрәме күптән үткән хәзерге заманда актуальлеге кимегән бер чара булып кабул ителгәнгә, проблемага зверелә башлады. Сугыш турындагы фильмнар да – алар өчен актуальлеген югалтты. Шуңа күрә Иннополис шәһәре педагоглары аларны кызыксындырырлык формалар эзлиләр.

10 нчы майда район башлыгы Марат Зиатдинов ГТРК «Корстон» да ТР Президенты Р.Миннеханов катнашында узган «Россия – Ислам дөньясы: KazanSummit 2018» Халыкара экономик саммитта катнашты.