"XX гасыр серләре" журналы

2020 елның 18 ноябре, чәршәмбе

Хөрмәтле укучыларыбыз! Бүген район үзәк китапханәсе сезне «XX гасыр серләре»журналы белән таныштыра.

"XX гасыр серләре" - атналык басма. Карау оглавление, шунда ук нәтиҗә ясарга була, дип Мәкаләләр рассчитаны бу киң даирәсе укучы. Биредә сез бөек кешеләр, замандашлар, шулай ук узган еллар һәм гасырлар геройлары турында хикәяләр таба аласыз. Хәрби тарихлар, алар кайчан да булса иде астында грифом "секретно", һәм гына түгел.

Табигать табышмаклары,катастрофалар, эзләү сокровищ, исчезивших башка эздән корабльләр һәм самолетлар, интервью белән экстрасенсами һәм рассказоками шаһитлар белән очрашулар турында внеземным акыл. Атна саен битләрдә Сезне Яңа табышмаклар, яңа ачышлар көтә. Журналда 40 төсле бит бар.

Сез район үзәк китапханәсендә «XX гасыр серләре» журналы белән таныша һәм укый аласыз.