Бинаны тикшерү. А. С. Попов

2021 елның 12 апреле, дүшәмбе

11 апрельдә Югары Ослан районының Иннополис шәһәрендә Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе, Россия Эчке эшләр министрлыгының «Югары Ослан» МБ вәкиле, Иннополис шәһәре муниципаль берәмлеге Башкарма комитеты вәкиле, объект милекчесе вәкиле һәм Югары Ослан районы башлыгының коррупциягә каршы көрәш мәсьәләләре буенча ярдәмчесе составында кешеләр күпләп була торган урынны тикшерү һәм категорияләү буенча ведомствоара комиссия тарафыннан икенче күчмә чара уздырылды. А. с.Попова - «Иннополис «МИЗ»АҖ.

Исегезгә төшерәбез, мониторинг РФ Хөкүмәтенең 2015 елның 25 мартындагы 272 номерлы "Россия Федерациясе Милли гвардия гаскәрләре тарафыннан мәҗбүри сакланырга тиешле кешеләрнең һәм объектларның (территорияләрнең) массакүләм сакланышы урыннарының һәм объектларының (территорияләрнең) террорчылыктан саклануына карата таләпләрне һәм мондый урыннарның һәм объектларның (территорияләрнең) куркынычсызлык паспортлары рәвешләрен раслау турында»гы карарына туры килү-килмәүне билгеләү максатларында үткәрелә.