Югары Ослан муниципаль районында гаилә тормышы юбилярларын хөрмәтләү

2022 елның 23 мае, дүшәмбе

2022 нче елның 20 нче маенда Югары Ослан муниципаль районы ГХАТ бүлегендә Александр Михайлович һәм Вера Федор кызы Куклихиннарның бриллиант туйларын билгеләп үтүче парларын котлау тантанасы булып узды. 60 ел бергә тату гомер итү-ул зур бәхет, юбилярларның гаилә тормышын чагылдырган үзенчәлекле бәйрәм. Аларның Союзы хөрмәткә лаек һәм яшь буын өчен үрнәк булып тора. Бу гаиләдә татулык һәм мәхәббәт хөкем сөрә. Юбилярларның җилкәләре артында озын, авыр, әмма бик бәхетле тормыш, алар бәхетле кешеләр, бик яраткан һәм хөрмәтле кешеләр.

Бергә гомер итүнең 60 еллыгы уңаеннан ирле - хатынлы Куклихиннар исемнәре " Районның мактаулы юбилярлары «китабына кертелде, алар анда үз имзаларын куйдылар. ГХАТ бүлеге җитәкчесе Н.А. Кадыйрова юбилярларга сәламәтлек, иминлек, тынычлык һәм озын гомер теләде, Югары Ослан муниципаль районы башлыгы М. Г. Зиатдиновның Рәхмәт хатын һәм истәлекле бүләк тапшырды. Юбилярларга туганнарыннан һәм якыннарыннан бик күп җылы сүзләр әйтелде.